تصویر محتوا

نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران

 

جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد

فرصت سازی برای تولیدکنندگان و تامین کنندگان زنجیره فولاد

بهرام سبحانی، رئیس هیئت مدیره انجمن فولاد ایران در این نشست گفت: از یک سال پیش به دنبال برگزاری جشنواره ای برای به نمایش گذاشتن دستاوردها و توانمندی های تولیدکنندگان و سازندگان صنعت فولاد از فنی مهندسی تا تامین کنندگان قطعه بوده ایم.

وی ادامه داد: اکنون دستاوردهای قابل توجهی در داخلی سازی صنعت فولاد حاصل شده که وابستگی کشور به خارج را کاهش می دهد. با این حال، اطلاع رسانی لازم در این زمینه حاصل نشده است؛ از این رو، تلاش کرده ایم با برگزاری این جشنواره خلاء اطلاع رسانی را برطرف کنیم.

رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران ادامه داد: قرار است کارگروه بومی سازی در انجمن فولاد تاسیس شود تا در طول سال نیاز بخش صنعت فولاد را به بازار منتقل نماید.

سبحانی بیان داشت: نرم افزاری با هدف ایجاد بانک اطلاعاتی تهیه شده تا تولیدکنندگان بتوانند دستاوردهای خود را در آن درج کنند. وی در ادامه خبر داد: پیشنهاد داده ایم یک روز به نام روز ملی فولاد نامگذاری شود و در صورت ثبت این روز، می توان همایش ها را با هم تلفیق کرد.

 

انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، این رویداد ملی را به عنوان بزرگترین گردهمایی تولیدکنندگان، تامین کنندگان، بازرگانان و متخصصان صنعت فولاد ایران با حضور گسترده شرکت های فولادی و معدنی و تأمین کنندگان کشور، طی 4 روز از 17 الی 20 دیماه 1397 در برج میلاد تهران برگزار می کند.

نوشتن یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای موردنیاز علامتگذاری شده اند *